ЄДИНИЙ КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН 2014

ЄДИНИЙ КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

ВІД 01.01.2014 ДО 31.12.2014

місяць

Назва заходу

Строк початку/ закінчення

Тривалість заходу

Місце проведення заходу

1

2

Кубок України, Чемпіонат України в окремих вправах

18-22.02.2014

5

Вінниця

2

Чемпіонат області серед юнаків до 15 та до 17 років

1

Дніпропетровськ

3

3

Чемпіонат України серед юнаків до 15 та до 17 років

18-22.03.2014

5

Славутич

4

3

Чемпіонат області серед юніорів до 20 років

28.03.2014

1

Дніпропетровськ

5

4

Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок

03-13.04.2014

11

Тель-Авів, Ізраїль

6

4

Чемпіонат України серед юніорів до 20 років

22-26.04.2014

5

Коломия

7

4

Чемпіонат Європи (юнаки та дівчата до 17 років)

28.04.2014/ 04.05.2014

7

Чеханів, Польща

8

Чемпіонат області серед чоловіків та жінок

1

Дніпропетровськ

9

5

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок

27-31.05.2014

5

Луцьк

10

6

Чемпіонат світу (юніори до 20 років)

20-28.06.2014

9

Казань, Росія

11

6

Чемпіонат області серед молоді до 23 років

26.06.2014

1

Дніпропетровськ

12

7

Міжнародний турнір пам’яті ЗМС Я.Куценка, Чемпіонат України серед молоді до 23 років

22-26.07.2014

5

Скадовськ

13

8

Олімпійські ігри (юнаки та дівчата до 17 років)

16-28.08.2014

13

Нанкін, Китай

14

9

Чемпіонат світу серед чоловіків та жінок

04-14.09.2014

11

Астана, Казахстан

15

9

Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 13 років

27.09.2014

1

Дніпродзержинськ

16

10

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років

7-11.10.2014

5

Березне, Рівненська обл.

17

10

Відкритий обласний турнір пам’яті ЗМС Е.Бровка та Олімпійського чемпіона С.Рахманова, Кубок області

24.10.2014

1

Дніпропетровськ

18

11

Чемпіонат Європи (юніори до 20 років та молодь до 23 років)

01-08.11.2014

8

Лімассон, Кіпр

19

11

Всеукраїнський турнір пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака, Чемпіонат України серед ШВСМ

18-22.11.2014

5

Харків

20

11

Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 15 років, турнір пам’яті Ю.Ковальова

29.11.2014

1

Кривий Ріг

21

12

Відкритий обласний турнір «Богатирі Придніпров’я»

18-19.12.2014

2

Дніпродзержинськ